Blacharnia lakierna

Wiemy jak stresujące i problematyczne są formalności związane z likwidacją szkód, dlatego zostaw to nam! Zajmiemy się oględzinami, sposobem naprawy oraz zadbamy by auto naprawione zostało z wykorzystaniem oryginalnych części zgodnie z wytycznymi producenta, a to wszystko w krótkim terminie realizacji!

Oferujemy również samochody zastępcze z własnych zasobów oraz zasobów ubezpieczycieli, więc nie ma mowy o odkładaniu wcześniej zaplanowanych działań. Samochód zastępczy można otrzymać nieodpłatnie lub go wypożyczyć w zależności od posiadanego pakietu ubezpieczeniowego. Za szkody likwidowane w ramach ubezpieczeń OC samochód zastępczy jest wydawany nieodpłatnie na czas naprawy. Więcej informacji można uzyskać od naszych likwidatorów szkód komunikacyjnych.

Posiadamy pełną autoryzacje na gwarancyjne naprawy blacharsko-lakiernicze marek: Honda, Hyundai, Opel. Współpracujemy z wieloma leasingami oraz należymy do sieci naprawczej czołowych firm ubezpieczeniowych. Naprawy blacharsko-lakiernicze realizujemy w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Prowadzimy także odkup samochodów uszkodzonych z równoczesną możliwością zakupu nowego, bądź używanego auta z naszego komisu.

Twój samochód znajdzie się w dobrych rękach. Z nami zapomnisz o kłopocie!

Marcin Ciemięga
509 908 183
Marcin Lewandowski
530 730 753
Zbigniew Cierpikowski
537 009 948
Błażej Pierzyna
786 296 308